Hlas jednoty

"Důvěru v nás vloženou nezklameme."


Popis frakce: Hlas jednoty je poměrně široká organizace, která se snaží uchovávat rovnováhu mezi frakcemi a jejich životy. Její členové se dokáží vcítit do jiných a pomoci jim dosáhnout lepších výsledků. Členové samotní mají mezi sebou velmi těsné svazky, především pak se svými vyvolenými, kteří jsou jim často dražší než jejich vlastní život. 

Efekty Iridia: Zelené Iridium pracuje s důvěrou. Jeho extrémy však přináší přílišnou důvěřivost nebo paranoiu. Ti, kteří si najdou svého vyvoleného, dokážou z tohoto pouta čerpat velkou moc, ale nedokáží bez něj žít.

Válečníci: Válečníci, skrze které proudí zelené Iridium, jsou nejlepší týmoví hráči a tvoří většinu velitelů v armádách. Dokáží koordinovat své spojence k těm nejlepším výkonům a jejich spolubojovníci si mohou být jistí, že jejich přežití je pro ně na prvním místě. 

Tipy na kostým: Elegantní zelený kostým s armádní stylizací (výložky atd.). Kopí.

Mágové: Mágové zeleného Iridia jsou mistři léčitelé. Jejich tetování dokáží vrátit jedince z pokraje říše smrti či okamžitě zahojit ránu utrženou v boji. Jejich jehly jsou pověstné a starého válečníka často poznáte tak, že je pokrytý tetováními zelených mágů.

Tipy na kostým: Zelené oblečení, které ani nemusí působit rouchovitě, ale mělo by být spíše praktické pro polního medika, který nechce být viděn. (Ne maskáče). Lékařské nástroje.