Kruh logiků

"Každý problém má jednoduché řešení, jde jen o to na něj přijít."


Popis frakce: Kruh logiků je pro většinu ostatních frakcí velice špatně uchopitelný spolek. Jeho členové dokáží vyřešit jakoukoliv záhadu nebo problém a často musí ostatní přesvědčovat, že jejich řešení opravdu funguje. Jsou do jisté míry povznesení nad ostatní, vědomí si své inteligence a je o nich známo, že vždy mají plán.

Efekty Iridia: Obdaření modrým Iridiem vynikají svou inteligencí a lehce dokáží řešit složité úkoly a šifry. Jejich inteligence je jim občas na obtíž a propadají nihilismu. Těžce si budují přátelství, protože pokud to je logické, okamžitě se ho zbaví. 

Válečníci: Heslem modrých válečníků vždy bylo: "Jen idiot bude s nepřítelem bojovat na blízko," a proto všichni používají střelné zbraně a jsou v jejich užití opravdoví mistři. Ať už se jedná o luky či magické kanóny.

Tipy na kostým: Pohodlný modrý kostým s jistou dávkou důstojnosti a hezky zpracovaná nerfka nebo luk. 

Mágové: Ti, kteří pracují s modrým Iridiem, dokáží zvrátit každou situaci ve svůj prospěch a mají své nepřátele vždy pod kontrolou. Jejich doménou jsou kletby a prokletí a pokud máte opravdu špatný den, kdy se vám všechno kazí, nejspíše za to může mág z Kruhu logiků. 

Tipy na kostým: Honosnější modrá róba a hůl, vysoký límec a časté motivy lebek... Kruh logiků chápe dopad prvního dojmu, je pro ně důležité vypadat impozantně.