Registrace

Tvorba postavy

Jako první si vyberte frakci a specializaci v rámci ní.   

Ta určuje, s kým budete trávit většinu času a plnit společné úkoly, a zároveň jaké dovednosti můžete získat.

Jako další si vyberte rasu. Ta ovlivňuje váš kostým a umožňuje vybrat si rasové dovednosti.

V tento moment jste již takřka hotoví a musíte si jen vymyslet jméno. Pokud chcete, můžete nám poslat životopis, ale bude sloužit pouze k vyprofilování charakteru vaší postavy. 

Registrační poplatek

Registrační poplatek si platí každý hráč sám a jeho výše je v případě zaplacení do:

31.3.2019 - 800 Kč

30.4.2019 - 900 Kč

Později - 1 000 Kč

CP registrační poplatek neplatí.

Šedí mají snížený registrační poplatek 200 Kč.

Registrační poplatek zaplaťte prosím co nejdříve na účet 670100-2201082312/6210 a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. 

REGISTRACE JE SPUŠTĚNA

Hráči se registrují zde

Registrace CP

GDPR

Vládci hněvu

Velitel - Milada "Kazma" Škývarová

Tom "Walter" Kovář

Martin "Marťas" Ansorge

Petra "Sady" Skulová

Daniel "Kataar" Drahoš

František "Fanda" Vavříček

Dům statečných

Velitel - Eliška "Ellis" Motúzová

Zuzana "Zuzka" Andrejchová

Jan "Spell" Andrejch

Jaroslav "Balvan" Sucharda

Martina "Mork" Růžičková

Lenka "Čmelda" Schormová

Zednářská lóže - Lookshijská univerzita

Velitel - Jaromír "Grim" Šilha

Jan "Torque" Kolínský

Ema "Auri" Harmanová

Adam "Kukulín" Nykles

Veronika "Túriel Eressiel" Mikusová

Zednářská lóže - Heptagramská akademie

Velitel - Radka "Rosie" Gajdíková

Jakub "Pirožek" Ludwig

Alžběta "Betty" Vybíralová

David "Ireas" Kubíček

Stanislav "Alexej" Nechutný

Michael "Hagen" Bedřich

Hlas jednoty 

Velitel - Petr "Ksichtě" Gerhard

Josef "Darkon" Abrman

Jan "Kubamrtvola" Novotný

Kateřina "Aki" Jamborová

Krystýna "Placka" Dostálová

Tereza "Terka" Marková

Kruh logiků

Velitel - Petr "Canthal" Jelínek

Josef "Armorik" Urban

Zdeněk "Jörg" Veselý

Krystýna "Fussina" Jandová

Jiří "Rancor" Janda

Ondřej "Fiky" Fikar

Alena "Morwena" Urbanová

Gilda stínů

Velitel - Katka "Suave" Urbanová

Martin "Bambulák" Štork

Jana "Jančák" Juránková

Tomáš "Atom" Juránek

Alžběta "Lisy"

Pavel "CHuck" Novák

CP

 "Barbar"

"Fenriz the virgin slayer"

"MiniMy"

"Vojta Se s tim smiř"

"Foxy"

"Parwana"

"Kat"

"Waritko"

"Tesák"

"Maeb"

"Caesar"

"Morishort"

"Isi"

"Rin"

"Šklíba"

"Klon"

"Strýco"

"Holianka"

"Yrilin"

"Omni"

"Peri"

"Agnes"

"Tatris"

"Sova"

"Mei"

"Lůca"

"Fredy"

"Jack"

"Anubis"

"Azi"

"Wallecnik"

"Lasy"

"Thoran"

"Tharim"

"Tuleň"