Vládci hněvu

"Nikdo není silnější než my!"


Popis frakce: Vládci hněvu, uživatelé červeného Iridia, se se svými spolubojovníky rychle rozhádají nebo poperou, ale stejně rychle si vše nad korbelem odpustí. Jsou to jedni z nejlepších bojovníků, a pokud je třeba zničit prastarou bestii či zdivočelý železný konstrukt, jsou těmi nejlepšími.

Efekty Iridia: Ti, kteří jsou svázaní s červeným Iridiem, jsou silní a vznětliví, lehce se začnou hádat a není těžké si z nich udělat nepřátele. 

Válečníci: Ti, kterým v krvi koluje červené Iridium, používají obouruční zbraně a nikterak neholdují zbrojím, které by je jen brzdily v útoku. Jejich údery jsou mocné a pokud zasáhnou, nepotřebují obvykle zasáhnout podruhé.

Tipy na kostým: Červená barva a barbarský zjev. Můžete doplnit o nejrůznější trofeje. Patřičně epická obouruční zbraň.

Mágové: Mágové pracující s červeným Iridiem jsou známí tím, že jejich kouzla postrádají eleganci a používají víc magie, než by na dosažení cílů bylo třeba. Pokud vás zasáhne jejich kouzlo, je pravděpodobné, že rakev, ve které vás pohřbí, nebude velká a nejspíš nebude obsahovat všechny vaše kousky. 

Tipy na kostým: Červené roucho. Může nemusí být Hůl. Oblečení, které se svým majitelem již prošlo peklem, a možná ani původně nebylo jeho.